Federatia romana de haxball

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

4 participanți

    Sentinta Comisiei FRH

    Alex_fcsb
    Alex_fcsb
    Admin
    Admin


    Data de inscriere : 09/09/2011

    Sentinta Comisiei FRH Empty Sentinta Comisiei FRH

    Mesaj Scris de Alex_fcsb Joi Aug 02, 2012 12:37 pm

    QUICKSWANS-EVOLUTION 3-1
    deoarece SS RADU a fost transferat din postura de jucator liber
    D.De Rossi
    D.De Rossi
    Jucator
    Jucator


    Data de inscriere : 01/07/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Romania

    Sentinta Comisiei FRH Empty Re: Sentinta Comisiei FRH

    Mesaj Scris de D.De Rossi Vin Aug 03, 2012 11:19 am

    Clar....era normal ca Radu sa nu joace..sunt de acord cu transferul..dar de ce a jucat eu nu cred ca la un meci de fotbal daca un meci se intrerupe in min 3...cand revin jucatorii joaca cu altul adus recent cu ziua in care se juca meciul :-j dar nu va mai zic nimic...regulament facut de cacao :-j
    Alejo
    Alejo
    Jucator
    Jucator


    Data de inscriere : 01/07/2012
    Varsta : 28
    Localizare : Above you

    Sentinta Comisiei FRH Empty Re: Sentinta Comisiei FRH

    Mesaj Scris de Alejo Vin Aug 03, 2012 11:47 am

    D.De Rossi a scris:Clar....era normal ca Radu sa nu joace..sunt de acord cu transferul..dar de ce a jucat eu nu cred ca la un meci de fotbal daca un meci se intrerupe in min 3...cand revin jucatorii joaca cu altul adus recent cu ziua in care se juca meciul :-j dar nu va mai zic nimic...regulament facut de cacao :-j

    Mare oftica, numai sa castigati vreti.

    [Deja avertizat]
    D.De Rossi
    D.De Rossi
    Jucator
    Jucator


    Data de inscriere : 01/07/2012
    Varsta : 29
    Localizare : Romania

    Sentinta Comisiei FRH Empty Re: Sentinta Comisiei FRH

    Mesaj Scris de D.De Rossi Vin Aug 03, 2012 12:40 pm

    Un raspuns la mesajul lui alejo,ceva inutil care continua cearta.Mesaj sters.
    Crox edit.
    crox
    crox
    Moderator
    Moderator


    Data de inscriere : 02/07/2012
    Localizare : Romania

    Sentinta Comisiei FRH Empty Re: Sentinta Comisiei FRH

    Mesaj Scris de crox Vin Aug 03, 2012 12:56 pm

    <23:48:13> "crox": Asta e decizia comisiei luata la rece si judecand dupa regulament,meciul a fost castigat categoric pe teren.Ce faci tu acuma este sa dezgropi mortii si ranitii.


    Speri la ceva fantastic,cu siguranta daca castigai meciul numai faceai asa tam tam.Si noi am jucat impotriva lor si am fost de acord cu transferul lui Radu.

    Meciul a fost amanat foarte mult,in acest timp echipele s-au schimbat si au fost facute diverse modificari.In fotbal se aplica ce am aplicat noi,deci numai face asemanari cu fotbalul.

    Regulamentul a fost facut in graba si de aceea este incomplet,acest sezon a fost de proba ca sa testam comunitatea de haxball a romaniei de aceste rahaturi de certuri si discutii inutile.Din al doilea sezon regulamentul va fii pus la punct iar acest campionat va fii curatat de toate "impuritatile".

    Continut sponsorizat


    Sentinta Comisiei FRH Empty Re: Sentinta Comisiei FRH

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Oct 18, 2024 1:21 pm