Federatia romana de haxball

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

+2
Afalanche
Dynamix
6 participanți

    Sferturi de finala / Quarterfinals

    Dynamix
    Dynamix
    Moderator
    Moderator


    Data de inscriere : 03/07/2012
    Varsta : 38
    Localizare : Romania

    Sferturi de finala / Quarterfinals Empty Sferturi de finala / Quarterfinals

    Mesaj Scris de Dynamix Mar Oct 02, 2012 10:47 pm

    CUPA ROMANIEI - SFERTURI DE FINALA
    04.10.2012




    HOME

    AWAY

    TIME

    SCORE
    Sferturi de finala / Quarterfinals Aa H.C. MoldaviansSferturi de finala / Quarterfinals Iz5l61 High Level
    20:00

    Sferturi de finala / Quarterfinals Bsr10 Black Shadow'sSferturi de finala / Quarterfinals Juu9s3 Where is my wallet?!
    20:30

    Sferturi de finala / Quarterfinals Model511 Fc StarSferturi de finala / Quarterfinals 30201210 NoRosik PLS
    21:00

    2-3Sferturi de finala / Quarterfinals Yldg9
    * Eastern European Time = CET 1 hour (21:00 EET = 20:00 CET)


    Sferturi de finala / Quarterfinals Romania

    • Inainte de meci va veti intalni pe Team Speak! Daca nu puteti juca la ora oficiala, contactati adversarii si anuntati noua data in acest topic.
    • Setari meci: doua reprize de cate 7 minute. Daca echipele se afla la egalitate dupa 14 minute, se vor juca reprize suplimentare de cate 5 minute (echipele vor schimba culorile in fiecare repriza) cu regula golului de aur.
    • Aici trebuie sa postati rezultatul meciului impreuna cu linkul meciului de pe haxballtube.com (meciul nu va fi validat daca nu contine acest link!) si cu marcatorii golurilor pentru ambele echipe.

    Sferturi de finala / Quarterfinals United Kingdom

    • Before the match you must meet on Team Speak! If you cannot play at the official time, contact the opponents and announce the new date in this thread.
    • Match settings: two periods, 7 minute time limit. In case of a tie after 14 minutes, additional 5 minute periods will be played (teams must switch sides for each period) with the golden goal rule (first team to score wins).
    • Here is where you must post the result, along with the replay link on haxballtube.com (the match will not be validated without it!) and the goal scorers for both teams.


    Ultima editare efectuata de catre Dynamix in Sam Oct 06, 2012 11:08 am, editata de 3 ori
    avatar
    Afalanche
    Jucator
    Jucator


    Data de inscriere : 28/08/2012
    Localizare : Italy

    Sferturi de finala / Quarterfinals Empty Re: Sferturi de finala / Quarterfinals

    Mesaj Scris de Afalanche Joi Oct 04, 2012 8:57 am

    Hi,
    we ask you if we can postpone the game of today because we willn't be online at that hour.
    Thank you.
    avatar
    julyaN
    Jucator
    Jucator


    Data de inscriere : 01/07/2012
    Localizare : Romania

    Sferturi de finala / Quarterfinals Empty Re: Sferturi de finala / Quarterfinals

    Mesaj Scris de julyaN Joi Oct 04, 2012 9:55 am

    High Level 1-0 H.C. Moldavians

    Marcator: Jappo <3

    http://haxballtube.com/watch/ab2d284401
    http://www.twitch.tv/yony95/b/334419750
    Gg all!
    yony
    yony
    Streamer
    Streamer


    Data de inscriere : 11/07/2012
    Varsta : 29
    Localizare : messenger :))

    Sferturi de finala / Quarterfinals Empty Re: Sferturi de finala / Quarterfinals

    Mesaj Scris de yony Sam Oct 06, 2012 9:52 am

    http://haxballtube.com/watch/55a5f4c15d
    Black Shadow's-Where is my wallet =6-3
    avatar
    Vladut13
    Jucator
    Jucator


    Data de inscriere : 01/07/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Romania

    Sferturi de finala / Quarterfinals Empty Re: Sferturi de finala / Quarterfinals

    Mesaj Scris de Vladut13 Lun Oct 29, 2012 9:53 am

    Fc Star 2 - 3 Norosik

    http://www.haxballtube.com/watch/da79e66443

    Alex_Fcsb,Gnaw(og)/Alan10,Gnaw,Vladut13(og)
    avatar
    Gnaw
    Jucator
    Jucator


    Data de inscriere : 16/07/2012
    Localizare : Italy

    Sferturi de finala / Quarterfinals Empty Re: Sferturi de finala / Quarterfinals

    Mesaj Scris de Gnaw Lun Oct 29, 2012 9:54 am

    avatar
    Vladut13
    Jucator
    Jucator


    Data de inscriere : 01/07/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Romania

    Sferturi de finala / Quarterfinals Empty Re: Sferturi de finala / Quarterfinals

    Mesaj Scris de Vladut13 Lun Oct 29, 2012 10:00 am

    I posted first.Very Happy

    Continut sponsorizat


    Sferturi de finala / Quarterfinals Empty Re: Sferturi de finala / Quarterfinals

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Oct 18, 2024 11:25 am