Federatia romana de haxball

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

    Reclamatie meci cu QuickSwans.

    {Ð♡Ñ}~[S]ρєє∂[¥]™|Я♡
    {Ð♡Ñ}~[S]ρєє∂[¥]™|Я♡
    Jucator
    Jucator


    Data de inscriere : 04/07/2012
    Varsta : 27
    Localizare : Romania

    Reclamatie meci cu QuickSwans. Empty Reclamatie meci cu QuickSwans.

    Mesaj Scris de {Ð♡Ñ}~[S]ρєє∂[¥]™|Я♡ Mier Iul 18, 2012 10:24 am

    A fost lag imens ,propun rejucarea acestui meci pe un room unde sa nu avem parte de spike si de 500 constant.Dovezi?da am si dovezi Uitati aici print screenul

    Reclamatie meci cu QuickSwans. 2wozvxv

    Nu mi se pare corect azti zis host neutru.Dar care neutru daca ei aveau 2 germani in primul 4 si 2 francezi iar noi 2 francezi si 2 romani?Sa nu imi spuneti ca ei au avut lag chiar recunostea unul mi separe Borysiuk ca a avut 70 constant.Deci?Ati vazut mai jos ca eu aveam 141/573 ceea ce zic eu ca nu e normal ,nu?Daca tot e neutru hai sa facem naibii un host in Burkina faso si jucam mane pe lag 100000.Inca ceva,noua ni se anuleaza chipurile gol la 2-1 pt EI golul ala ar fi contat ENORM in economia partidei.Ni se anuleaza din motiv de spike.Dar eu ca m-a tras la golul 2 la ei aia nu s-a vazut nu?...Ori jucam Pe sistem Home-Away Si cand jucam Away o sa avem 9999 lag si nu o sa ne plangem ori jucam pe Neutral dar de exemplu intr-o tara ca Spania sau am rog/Macar daca noi avem lag sa aiba SI EI nu numai NOI.daca tot e neutru.Domnilor rezolvati problema ori se rejoaca dela 2-2 ori se rejoaca de la 0-0 ori nu mai stiu.daca avem lag macar sa avem toti nu eu de exemplu 573 si ei 80.

      Data/ora curentă este: Vin Oct 18, 2024 7:22 am